Doctor’s s Best, Порошок L-аргінін, 300 г

Doctor’s s Best, Порошок L-аргінін, 300 г

Doctor’s s Best, Порошок L-аргінін, 300 г

Рейтинг:
Виробник:Doctor's Best
Код Товару:DRB-00374
Код UPC:753950003743
Кількість:10.6 oz (300 g)
MSRP:$26.99
Наша ціна:$14.46
Ви економите:$12.53 (46%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Науково розроблений комплекс харчування
 • Харчова добавка
 • Підвищує рівень оксиду азоту
 • Підвищує рівень фізичної витривалості
 • Веганські продукт
 • Не містить ГМО і глютен

L-аргінін – це амінокислота, яка, за свідченням учених, підтримує правильне функціонування серцево-судинної системи, сприяє активній роботі серця і стимулює здоровий кровообіг у всьому тілі. Потрібен для синтезу оксиду азоту в організмі людини.
Як показують результати наукових досліджень, харчова добавка L-аргінін надає сприятливу дію на продуктивність м’язів за рахунок синтезу м’язового білка.

 • Підвищує рівень оксиду азоту
 • Підвищує рівень фізичної витривалості

Рекомендації по Застосуванню

Приймайте содерживое однієї мірної ложки в день під час їжі або натщесерце або у відповідність з рекомендаціями вашого дієтолога.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Doctor’s s Best, Порошок L-аргінін, 300 г

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
L-АРГИНИН
В результаті прийому курсом L-Аргініну має місце ряд позитивних ефектів, зокрема:
1. Збільшення рівня гормону росту до нормальної концентрації в організмі людини, що захищає нас від передчасного СТАРІННЯ . Даний гормон відповідальний за можливість організму опиратися різним захворюванням, прискорює відновні процеси в тканинах і посилюючи білковий синтез. Крім того, він здатний зменшувати рівень сечовини, яка міститься в крові і сечі, що значно полегшує перебіг ПОДАГРИ; а також стимулювати М’ЯЗОВИЙ РІСТ і сприяти перетворенню ЖИРУ В ЕНЕРГІЮ. 2. Поліпшення НАСТРОЮ, підвищення АКТИВНОСТІ, витривалості, ініціативності.
3. Інтенсифікація росту пацієнтів підліткового віку (завдяки синтезу гормону росту L-Аргініном).
4. Прискорення процесу заростання пошкоджених тканин і ЗАГОЄННЯ РАН, а також кісток і сухожиль.
5. Зменшення жирової тканини і збільшення м’язової. 6. Очищення м’язів від різного роду ШЛАКІВ;
7. Активізація функціонування ІМУННОЇ системи (у тому числі при імунодефіцитних станах).
8. Сприяння зниженню напруженості мускулатури артерій. Згідно відгуками, даний препарат здатний зменшувати нижній поріг артеріального тиску, що забезпечує його ефективність у терапії ГИПЕРТОНИМІЧНОЇ хвороби. До того ж L-Аргінін сприяє зменшенню ризику виникнення діабету другого типу; збільшення очисних можливостей нирок; нормалізації термінів статевого дозрівання у підлітків. L-Аргінін благотворно впливає на чоловічий організм: покращує функціонування ПЕРЕДМІХУРОВОЇ залози; забезпечує посилення припливу крові до статевих органів; стимулює вироблення сперми, створюючи, таким чином, оптимальні умови для стабільної та ТРИВАЛОЇ ЕРЕКЦІЇ. Крім зазначених позитивних дій L-Аргінін характеризують як ефективний засіб у профілактиці атеросклерозу. L-Аргінін сприяє ЗНИЖЕННЯ ТЕМПІВ РОСТУ ПУХЛИН, в тому числі багатьох злоякісних завдяки таким його властивостям, як здатність активізувати і стимулювати цитотоксичність макрофагів. Якщо вам був корисний мій відгук, натисніть, будь ласка, “ТАК”.
Рейтинг:
БОМБА!!!
З усього спортпита, який я пробував, ефект від аргініну порівняємо з розривом бомби!
1 прийом розмішую разом з BCAA один ковпачок у воді і п’ю під час і після тренування. Тренування проходить на УРА, пампінг найпотужніший.
2 прийом перед сном. Через ніч еротичні сни, бадьорий ранок.
У моєму рейтингу добавок для спорту аргінін зайняв 1 місце, змістивши bcaa.
На смак сода, засипав в рот і швидко запив водою)
Рейтинг:
відмінно вагітним і дітям із затримкою росту! добре п’ється з кислим сиропом.
суперпродукт. ні в Росії, ні в сусідніх країнах за таку ціну нічого подібного немає. почала пити з 19 тижні вагітності. т. к. проблеми з судинами. перша беремо. була не дуже вдалою – фетоплацентарна недостаточноть, гестоз, стимуляція пологів, маловесный дитина.
ні актовегін, ні курантил не допомагали.
зараз 25 тиждень. оч добре додаємо у вазі. відчуваю себе чудово. за рекомендацією розумних людей буду пити до пологів і після. ( протягом року можна без перерв)
п’ю один мірний ковпачок на день. п’ється легко, коли додаю холосас або рідкий віт. С. ***** даю дрібної своєї ( 2,3 року) протягом місяця почала додавати у вазі. чекаємо позитивних результатів у зростанні, т. к. л-аргінін добре впливає на вироблення гормону росту.
Рейтинг:
Для чоловічої сили
Купила чисто для чоловіка,порошок распихиваю в капсули ,чоловік приймає по 2 капсули в день.За словами чоловіка віагра відпочиває.
Рейтинг:
Їсти можна, але смак специфічний
Якісний протеїн, брав для тренувань на пампінг і сушці. Відчуття чудові, працює, як і належить аргинину. На ніч пити не рекомендую – приплив крові до органів буде заважати спати;)))
Єдиний недолік – смак отвратный, нагадує суміш соди з сіллю. Зірки не знімаю, так як чистий аргінін таким і повинен бути на смак.
Чистим пити можна, якщо розмішати в невеликій кількості води і пити залпом. Або заважати з протеїном, який буде забивати цей смак.
Кому смак не грає особливої різниці – беріть сміливо. Це найвигідніша пропозиція.
Якщо смак критичний, як мені, використовуйте вітаміни в таблетках або капсулах.
Рейтинг:
Робочий аргінін
Якісний протеїн, який працює. Велика банку, якої вистачить на довго. Хороший памп і венозного. Замість того, щоб купувати предтреники, – можна зробити самому. Змішати аргінін, ВСАА та бета-аланін, і тренування пройде на “Ура”.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

MRM, Натуральний засіб для набору маси, зі смаком шоколаду, 3,3 фунта (1512 р)... Рейтинг:* Виробник:*MRM Код Товару:*MRM-73004 Код UPC:*609492730046 Кількість:*3.3 lbs. (1512 g) MSRP:*$49.99 Наша ціна:*$30.21 Ви економите:*$19.78...
Carlson Labs, B-12, 1000 мкг, 180 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Carlson Labs Код Товару:*CAR-02432 Код UPC:*088395024320 Кількість:*180 Tablets MSRP:*$21.50 Наша ціна:*$12.49 Ви економите:*$9....
Natural Vitality, Natural Calm, напій проти стресу, оригінальний (без смакових добавок), 226 г... Рейтинг:* Виробник:*Natural Vitality Код Товару:*PTG-00001 Код UPC:*183405000018 Кількість:*8 oz (226 g) MSRP:*$22.95 Наша ціна:*$13.77 Ви економите...
Herb Pharm, Чебрець, листя і квітки, 1 рідка унція (29,6 мл) Рейтинг:* Виробник:*Herb Pharm Код Товару:*HBP-80035 Код UPC:*090800000355 Кількість:*1 fl oz (29.6 ml) MSRP:*$12.50 Наша ціна:*$10.00 Ви економите:...
Jarrow Formulas, Метил B-12 і метилфолат зі смаком лимона, 1000 мкг / 400 мкг, 100 льодяників... Рейтинг:* Виробник:*Jarrow Formulas Код Товару:*JRW-18018 Код UPC:*790011180180 Кількість:*100 Lozenges MSRP:*$19.95 Наша ціна:*$11.32 Ви економите:...