Natural Vitality, Natural Calm, антистресовий напій, зі смаком натурального апельсина, 16 унцій (453 р)

Natural Vitality, Natural Calm, антистресовий напій, зі смаком натурального апельсина, 16 унцій (453 р)

Natural Vitality, Natural Calm, антистресовий напій, зі смаком натурального апельсина, 16 унцій (453 р)

Рейтинг:
Виробник: Natural Vitality
Код Товару: PTG-00008
Код UPC: 183405000087
Кількість: 16 oz (453 g)
MSRP: $40.95
Наша ціна: $24.57
Ви економите: $16.38 (40%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Розслаблююча добавка магнію
 • Веганська
 • Перевірено на відсутність ГМО
 • Відновлює здоровий рівень магнію
 • Харчова добавка
 • Не містить глютену
 • Премія Delicious Living 2014 року за кращу добавку
 • Премія Betternutrition 2014 року за кращу добавку

Магній і кальцій – це основні поживні речовини, які мають бути збалансовані між собою, щоб ви були повністю здорові. Їх важливість на клітинному рівні принципова. Кальцій і магній подібні протилежних сторонах монети. Кальцій збуджує нерви, в той час як магній заспокоює їх. Кальцій змушує м’язи скорочуватися. Магній необхідний для розслаблення м’язів. Кальцій потрібен для згортання крові, а магній забезпечує вільний кровотік.Якщо ви додатково приймаєте кальцій, спробуйте наш високоякісний Natural Calm Plus Calcium, розроблений для підтримки оптимального балансу кальцію і магнію та забезпечення ключовими поживними речовинами для засвоєння кальцію.Здобув багато нагород Natural Calm, розроблений Пітером Гиллхемом, є лідером продажів серед магнієвих добавок на ринку натуральних продуктів.

Рекомендації по Застосуванню

Засипте порошок у склянку або чашку; додайте 60-90 мл гарячої води. Дайте йому прореагувати, потім перемішувати до розчинення. Додайте ще теплою іхі холодної води і насолоджуйтеся. Ви також можете просто додати “Натуральне заспокоєння” у склянку або пляшку з холодною водою. Розмір 1 порції: У різних людей дозування може відрізнятися. Почніть з пів чайної ложки (1 г) в день і поступово підвищуйте до двох чайних ложок з невеликою гіркою (4.5 г) на день за необхідності. Для найкращого результату розділіть денну дозу “Натурального заспокоєння” на дві або три порції. Його можна приймати з їжею або без неї. Під час стресу або важкої фізичної навантаження вашому організму може знадобитися більше “Натурального заспокоєння”. Менш твердий стілець – ознака оптимального дозування.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Natural Vitality, Natural Calm, антистресовий напій, зі смаком натурального апельсина, 16 унцій (453 р)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Апельсиновий ДИВО! Магній)))
Дивовижний апельсиновий смак!!!))) Зі своїм завданням як завжди справляється на всі 100% була Дуже рада виявити новий смак для себе!))) Магній п’ємо вже кілька років все родиною і добре бачимо як поліпшується стан здоров’я з його прийомом.Так як магній є незамінною поживною речовиною.Він бере участь у всіх найважливіших біохімічних процесах:травлення,энергообразовании,а також білковому,жировому і вуглеводному обміні.Магній також необхідний для міцності кісток,сили м’язів,сталого серцебиття і для функціонування нервової системи.Магній забезпечує вільне проникнення поживних речовин всередину клітини і виведення відпрацьованих речовин з клітини назовні.Таким чином,магній грає саму що ні на є КЛЮЧОВУ РОЛЬ В ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗМУ! Магній активує до 76% ферментів в організмі,від нього залежать понад 350 біохімічних і біоелектричних реакцій.До того ж робота всіх інших основних мінералів в організмі залежить від наявності магнію.До основних мінералів відносяться магній,кальцій,калій та натрій.З них магній є САСАМИМ ГОЛОВНИМ.І це очевидно!Організм сам підказує коли йому не вистачає магнію і тоді ми п’ємо його додатково навіть до звичайної регулярної дозі,або другий раз в день.Я зазвичай приймаю на ніч,т. к. він заспокоює і розслабляє нервову систему та покращує якість сну або навіть якщо раптом безсоння,то нормалізує і відновлює сон повністю.Також якщо виникають судоми або спазми,то він дуже швидко купірує ці стани в гострому періоді,а регулярне вживання магнію дозволяє взагалі позбутися таких проблем.Моя бабуся їй 83 роки,з регулярним прийомом магнію забула про серцеві болі і не приймає взагалі ніяких ліків! Якщо раптом на дачі на сонці перетрудится і як говорить серце “затрепещется”відразу п’є Магній і все нормалізується!))) Матуся теж регулярно п’є,говорить,що допомагає зняти дратівливість і нервозність після втомленого робочого дня (стреси-то ще ніхто не відміняв!) І ЩЕ!!! у нього є ДУЖЕ важлива цінність! (для нас, жінок,так і для чоловіків теж),магній добре справляється з запорами.Давно відомо,що у ВЕЛИКИХ ДОЗАХ магній призводить до розслаблення кишечника.Само собою,зрозуміло,що потрібно не тільки терміново впоратися з конкретним випадком запору,але і з’ясувати і належним чином усунути його причини.Однак,якщо полегшення необхідно як можна скоріше,його завжди принесе вам магній.))))
Відгук корисний??!!! – “YES” клікніть, будь ласка!! Бажаю вам бути завжди здоровими!!! ))))
Рейтинг:
чесно кажучи заспокоєння не помітила.
Може тут ефект повинен бути накопичувальний. Але мені пити важко. Смак дуже дуже кислий. Приємний Запах апельсина. Не можу себе змусити його пити-кислятина. Не знаю чому інші так захоплюються. У подиві.
Рейтинг:
the best
Магній цього виробника, напевно, найкращий на цьому сайті. Має відмінний натуральний смак апельсина. Приймаю разом з дружиною по 1-1,5 чайної ложки в день, розчиняючи у воді або якому-небудь напій. Для кращого засвоєння додатково взяв вітамін В6 EuroPharma, Terry Naturally, P-5-P/Mag, 120 Capsules. Дію тільки позитивне. Дружина каже, що ноги менше крутить. Стілець нормальний. Буду замовляти ще.
Якщо мій відгук був корисний, будь ласка, натисніть “Да”, а також зайдіть в мій профіль, натиснувши на мій нік GreenLight поруч із зірочками, і прочитайте відгуки про інших продуктах придбаних мною . Спасибі Вам велике.
Рейтинг:
Апельсиновий ДИВО! Магній)))
Дивовижний апельсиновий смак!!!))) Зі своїм завданням як завжди справляється на всі 100% була Дуже рада виявити новий смак для себе!))) Магній п’ємо вже кілька років все родиною і добре бачимо як поліпшується стан здоров’я з його прийомом.Так як магній є незамінною поживною речовиною.Він бере участь у всіх найважливіших біохімічних процесах:травлення,энергообразовании,а також білковому,жировому і вуглеводному обміні.Магній також необхідний для міцності кісток,сили м’язів,сталого серцебиття і для функціонування нервової системи.Магній забезпечує вільне проникнення поживних речовин всередину клітини і виведення відпрацьованих речовин з клітини назовні.Таким чином,магній грає саму що ні на є КЛЮЧОВУ РОЛЬ В ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗМУ! Магній активує до 76% ферментів в організмі,від нього залежать понад 350 біохімічних і біоелектричних реакцій.До того ж робота всіх інших основних мінералів в організмі залежить від наявності магнію.До основних мінералів відносяться магній,кальцій,калій та натрій.З них магній є НАЙГОЛОВНІШИМ.І це очевидно!Організм сам підказує коли йому не вистачає магнію і тоді ми п’ємо його додатково навіть до звичайної регулярної дозі,або другий раз в день.Я зазвичай приймаю на ніч,т. к. він заспокоює і розслабляє нервову систему та покращує якість сну або навіть якщо раптом безсоння,то нормалізує і відновлює сон повністю.Також якщо виникають судоми або спазми,то він дуже швидко купірує ці стани в гострому періоді,а регулярное вживання магнію дозволяє взагалі позбутися таких проблем.Моя бабуся їй 83 роки,з регулярним прийомом магнію забула про серцеві болі і не приймає взагалі ніяких ліків! Якщо раптом на дачі на сонці перетрудится і як говорить серце “затрепещется”відразу п’є Магній і все нормалізується!))) Матуся теж регулярно п’є,говорить,що допомагає зняти дратівливість і нервозність після втомленого робочого дня (стреси-то ще ніхто не відміняв!) І ЩЕ!!! у нього є ДУЖЕ важлива цінність! (для нас, жінок,так і для чоловіків теж),магній добре справляється з запорами.Давно відомо,що у ВЕЛИКИХ ДОЗАХ магній призводить до розслаблення кишечника.Само собою,зрозуміло,що потрібно не тільки терміново впоратися з конкретним випадком запору,але і з’ясувати і належним чином усунути його причини.Однак,якщо полегшення необхідно як можна скоріше,його завжди принесе вам магній.))))
Відгук корисний??!!! – “YES” клікніть, будь ласка!! Бажаю вам бути завжди здоровими!!! ))))
Рейтинг:
Дуже хороший продукт
Я приймаю Натурал Калм тривалий час, він для мене позитивно впливає на мій спокій і я краще засинаю вночі.
Рейтинг:
супер
Ось хто завжди допоможе не сприймати все близько до нервів:)

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Source Naturals, Звіробій 450, 450 мг, 180 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01177 Код UPC:*021078011774 Кількість:*180 Tablets MSRP:*$34.98 Наша ціна:*$17.49 Ви економите:*...
Enzymatic Therapy, Пробіотичні горошини для жінок, що підтримують систему травлення і мікрофлору, 30... Рейтинг:* Виробник:*Enzymatic Therapy Код Товару:*EMT-04213 Код UPC:*763948042135 Кількість:*30 Softgels MSRP:*$19.95 Наша ціна:*$12.40 Ви економите...
Eclectic Institute, Корінь кульбаби, сиру, 400 мг, 90 вегетаріанських капсул без ГМО... Рейтинг:* Виробник:*Eclectic Institute Код Товару:*ECL-30935 Код UPC:*023363309351 Кількість:*90 Non-GMO Veggie Caps MSRP:*$22.00 Наша ціна:*$14.79 ...
Rainbow Light, Just Once, #1 для чоловіків, мультивітамін на харчовій основі, 150 таблеток... Рейтинг:* Виробник:*Rainbow Light Код Товару:*RLT-10893 Код UPC:*021888108930 Кількість:*150 Tablets MSRP:*$54.99 Наша ціна:*$38.49 Ви економите:*$1...
Source Naturals, Бромелаін, 2000 GDU/г, 500 мг, 60 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01354 Код UPC:*021078013549 Кількість:*60 Tablets MSRP:*$16.98 Наша ціна:*$8.49 Ви економите:*$8...