Nature’s Answer, Вітекс (Агнус-кастус), ягода авраамового дерева, 90 капсул на рослинній основі

Nature’s Answer, Вітекс (Агнус-кастус), ягода авраамового дерева, 90 капсул на рослинній основі

Nature’s Answer, Вітекс (Агнус-кастус), ягода авраамового дерева, 90 капсул на рослинній основі

Рейтинг:
Виробник: Nature's Answer
Код Товару: NTA-16354
Код UPC: 083000163548
Кількість: 90 Veggie Caps
MSRP: $6.99
Наша ціна: $5.06
Ви економите: $1.94 (28%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Допомагає жіночому балансу
 • Однотравная добавка
 • Раз на день
 • Кошер парве
 • Безумовна гарантія
 • Nature’s Answer – якість без питань, першопрохідці з 1972 року

Вітекс агнус-кастус (ягода прутняк) балансує стан до і під час менструації і є ідеальним натуральним продуктом для підтримки загального жіночого здоров’я.Капсули від nature’s Answer містять натуральні відповідально укладаються або культивовані трави найвищої якості, що зберігають натуральні компоненти рослин. Вони ретельно відбираються і подрібнюються (микронизируются) для кращого засвоєння організмом; виготовлені відповідно до стандартів cGMP (сучасної Належної виробничої практики); без синтетичних компонентів.

Рекомендації по Застосуванню

Як харчову добавку приймати по одній (1) капсулі раз (1) на день з їжею або водою.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар nature’s Answer, Вітекс (Агнус-кастус), ягода авраамового дерева, 90 капсул на рослинній основі

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
щоб знизити пролактин
п’ю цей вітекс з метою знизити пролактин і вдало завагітніти)
жодних побічних ефектів на даний момент не виявлено. пізніше відпишуся про результати 🙂
UPD: завагітніти нарешті вийшло! Ура! Дівчатка, у кого підвищений пролактин, рекомендую придивитися до витексу, так як він не тільки знижує пролактин, але і підвищує прогестерон, що важливо для настання вагітності!
Натисніть кнопку YES, якщо вам сподобався мій відгук 🙂
Рейтинг:
Хороший препарат, але підвищив мені сильно апетит
Пила його в другу фазу циклу, відчувала себе чудово, але сильний апетит мене напружував, як перестала пити вітекс через два дні відновився нормальний апетит.
Рейтинг:
Діє!
Препарат допоміг від щомісячних перепадів настрою. Місячні пройшли безболісно. Ефект відчула на собі
Рейтинг:
Очікувала більшого
До покупки Витекса пила місяць вітчизняний препарат Мастадинон, налагодилися цикли, пішли болю, потім знайшла цей Вітекс, пропилу три місяці, повернулися болю і перепади настрою, цикли знову стали нерегулярними, не очікувала я такого від “чистого” продукту.
Рейтинг:
Препарати витекса священного застосовуються:
Для відновлення гормонального балансу естроген – прогестерон, в комплексному лікуванні мастопатії, ендометріозу, кіст, міом, фібром, простатиту, дисменореї (хворобливі менструації), аменореї (відсутності менструації) і ін. Препарати витекса впливають на рецептори гипотоламуса, знижуючи секрецію пролактину і збільшуючи вироблення лютеїнізуючого і фолікулостимулюючого гормону гіпофізом, посилюючи прогестероновую фазу циклу.
Гіпофіз при цьому так само впливає на яєчники, стимулюючи вироблення їм вироблення прогестерону. Зменшуючи, таким чином, підвищена кількість естрогенів, головних винуватців більшості жіночих захворювань. Досягається гормональний баланс, надає лікувальну дію щільність залозисто-фіброзних структур молочних залоз, циклічні болю, товщину ендометрію і т. д. Вітекс застосовують для відновлення природного гормонального балансу після тривалого вживання протизаплідних таблеток, а так само в якості замісної гормональної терапії. Лікувальний ефект частково починає виявлятися через 4-6 тижнів, і в повній мірі через 3-6 місяців . Як протираковий засіб у комплексному лікуванні раку товстої кишки, раку легені, раку шлунка, раку молочної залози, раку шийки матки, раку яєчників, раку передміхурової залози, мієлолейкозу і лейкозу, карциноми печінки і підшлункової залози, гліоми головного мозку, плоскоклітинного раку. Вітекс викликає протипухлинний ефект шляхом апоптозу та мітотичного арешту ракових клітин.
Для зниження симптомів ПМС. Частіше використовується рідкий екстракт з плодів, має хороший позитивний результат в 70-90% випадків ПМС. Зниження рівня естрогену, що тягне за собою зниження рівня нейромедіатора серотоніна, який знижує рівень дратівливості, нервозності, хворобливості молочних залоз, здуття живота, головний біль і ін Клінічні дослідження показали, що за допомогою препаратів витекса можна успішно лікувати предменструальную і преклимактерическую масталгию. Екстракт плодів інгібує холестеринацилтрансферазы, знижуючи, таким чином, рівень гиперхолестеринии, що може бути використано для лікування серцево-судинних захворювань.
Як заспокійливий засіб, що знижує нервозність, головний біль.
Як антиоксидантну та антибактеріальний засіб. Найбільший сильний антибактеріальний і антиоксидантний ефект роблять ефірне масло, хлорогенова і кавова кислоти, що знаходяться в плодах і листках витекса. Флавоноїд casticin надає антиоксидантний захист головного мозку. Якщо відгук був Вам корисний, будь ласка, виберіть YES.
Рейтинг:
Те, що треба. Ні більше, ні менше.
40 мг витекса – ідеальне гомеопатичне розведення для цього препарату. Більше – шкідливо! Тому обходьте стороною препарати з вмістом 400 мг цієї субстанції. Гомеопатія працює в мікродозах, а не чим більше, тим краще. Тому й цикл збивається, що передозування йде. Всім міцного здоров’я!

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

North American Herb & Spice Co., Сире африканське червоне пальмове масло BetaPalm, 8 рідких унці... Рейтинг:* Виробник:*North American Herb & Spice Co. Код Товару:*NHS-00603 Код UPC:*635824006039 Кількість:*8 fl oz (240 ml) MSRP:*$14.99 Наша ці...
Red Ace, Органічна бурякова добавка, 2 рідких унції (60 мл) Рейтинг:* Виробник:*Red Ace Код Товару:*REC-00400 Код UPC:*850359004002 Кількість:*2 fl oz (60 ml) MSRP:*$5.99 Наша ціна:*$4.54 Ви економите:*$1.45 ...
Hyland’s, Силицеа (Silicea) 6X, №12, 500 пігулок Рейтинг:* Виробник:*Hyland's Код Товару:*HYL-80811 Код UPC:*354973808119 Кількість:*500 Tablets MSRP:*$12.31 Наша ціна:*$8.59 Ви економите:*$3.7...
Rainbow Light, Сертифіковані мультивітаміни для жінок, 120 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Rainbow Light Код Товару:*RLT-80001 Код UPC:*021888800018 Кількість:*120 Caps Veggie MSRP:*$39.99 Наша ціна:*$27.99 Ви економите...
Nature’s Answer, Розторопша, без спирту, 2000 мг, 2 рідких унції (60 мл)... Рейтинг:* Виробник:*Nature's Answer Код Товару:*NTA-06457 Код UPC:*083000064579 Кількість:*2 fl oz (60 ml) MSRP:*$24.99 Наша ціна:*$14.16 Ви еко...