Nature’s Way, Alive!, Vitamin C, Powder, 120 g

Nature’s Way, Alive!, Vitamin C, Powder, 120 g

Nature’s Way, Alive!, Vitamin C, Powder, 120 g

Рейтинг:
Виробник: Nature's Way
Код Товару: NWY-15143
Код UPC: 033674151433
Кількість: 120 g
MSRP: $24.99
Наша ціна: $18.58
Ви економите: $6.41 (26%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Суміш органічних фруктів
 • М’яко впливає на шлунок Природний захист Легко засвоюється
 • Органічне походження підтверджено Міністерством сільського господарства США
 • Харчова добавка
 • Сертифіковане Міжнародним комітетом по гарантії якості як органічний продукт

Комплекс з вітаміном с – 100% натуральні компоненти
Вітамін С, що міститься в натуральних продуктах зазвичай входить в цілий комплекс речовин, які містять аскорбінову кислоту, біофлавоноїди і кофакторы, що сприяють його засвоєнню. Вітамін С, що міститься в їжі, природним чином захищений, тому він менш кислий і надає більш м’який вплив на шлунок. Alive! – натуральні продукти з вітаміном С містять вітамін С в первозданному вигляді, створеному матір’ю природою.

 • Сертифікований натурпродукт
 • Повністю з натуральних продуктів
 • Вегетаріанська формула
 • Без ГМО
 • Легко засвоюється
 • М’який вплив на шлунок

Природне джерело – органічні фрукти
На відміну від інших добавок, в яких джерелом вітаміну С є виділена аскорбінова кислота або спеціально вирощені бактерії, активний вітамін С з натуральних продуктів отримують з чотирьох найбільш багатих вітаміном С органічних фруктів, створених самомй матір’ю природою.

 • органічна ацерола
 • органічна амла
 • органічні ягоди годжі
 • органічний ківі

Рекомендації по Застосуванню

Додайте порошок в 240 мл води або соку і розмішайте, або додавайте його в смуфи. Для прийому 500 мг вітаміну С вживайте щодня по 1 чайній ложці порошку на день. Для прийому 1000 мг вживайте по 1 чайній ложці два рази на день.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар nature’s Way, Alive!, Vitamin C, Powder, 120 g

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Відмінний ефект, терпимий смак
Відмінний варіант для людей з підвищеною кислотністю шлунка, зовсім не викликає дискомфорту. Зручно дозувати необхідну порцію, для профілактики або під час хвороби. Розвішується легко. При герпесі допомагає краще і швидше ніж Ацикловір, без побічних ефектів з боку печінки і шлунка. Смак не дуже приємний, але це дрібниці у порівнянні з ефектом. Саме головне-абсолютно натуральний і вистачає дуже надовго!
Рейтинг:
Прийнятний варіант для великої родини.
Дивилася на цей продукт ще з минулої осені. Дуже пошкодувала, що під час не замовила його. Всією сім’єю перехворіли якимось вірусом, а в наших аптеках було складно знайти нормальний варіант легкозасвоюваного вітаміну С для всієї родини. В цьому році до сезону застуд і вірусів вирішили підготуватися більш грунтовно і замовили саме цей варіант. Легко засвоюється, легко п’ється, зручно дозувати і дорослим і дітям. Ну і, звичайно, досить велика упаковка для нашої чималої сім’ї, де 3 дітей і двоє дорослих. П’ємо при вірусах і застудах, плюс мені він потрібен, коли п’ю колаген. На смак цей варіант вітаміну С нейтральний, тому припав до душі і дорослим і дітям. Мої чомусь не оцінили дитячий рідкий вітамін С у формі сиропу. Консистенцію і смак апельсина недолюблюють. А цей в напоях навіть не відчувають. Поки що для нас цей продукт виявився найбільш підходящим. Ставлю тверду 5.
Рейтинг:
Відмінний натуральний вітамін С!
Добре бодрид -значить працює. Головне повністю натуральний, зроблений з ацероли, ягід амли, годжи і ківі.
Рейтинг:
Натуральний вітамін С
Живий вітамін С в порошку.
Натуральний органічний, сертифікований Міжнародною гарантією якості.
Легко засвоюється, буферизований, значить так що він менш кислий і більш щадний для шлунка.
Цей вітамін З підійде для всієї сім’ї, який точно буде нешкідливий навіть при певних проблемах, при яких аскорбінку не можна. Можна давати і дорослим і дітям, варіюючи дозу. І при необхідності пити в міні-дозі, мені саме так і потрібно для курсу колагену.
У мене в ЖЖ описаний досвід лікування одного ГРВІ засобами , лікувала 8-ми річну дочку і конспектировала процес. Для себе, бо коли дитина захворює у мене починається ступор – чим лікувати. Цей вітамін З давала у великих дозах початку захворювання. Початком у нас все і закінчилося.
______ ¦ ¦ ¦
Пост в моєму ЖЖ від 15.11.2015. Тег “от_простуды_ОРВИ_гриппа”.
_________________________________________________________________________________________________________________ ¦ ¦ ¦ Вихід в ЖЖ через профіль – натиснути на Deseeda вгорі відкликання і в профілі натиснути натиснути на синій олівець під аватаркою.
Рейтинг:
Хороший вітамін С
Взяла цей вітамін С в порошку для колагену, який я приймаю і до якого потрібно обов’язково додавати вітамін С.
Банку досить велика, враховуючи добову дозу, вистачить надовго для всієї родини.
Для колагену і профілактики потрібно всього нічого, на кінчику чайної ложки.
При захворюванні на грип, ГРВІ можна дозу збільшити. Але не перестаратися. У чайній ложці 500 мг вітаміну С!
Мені подобається, що цей вітамін в порошку, саме такою я і хотіла для колагену і просто як вітамін, як добавку.
Дуже зручно змінювати дозу.Розмішується легко, побічних ефектів з боку шлунка не спостерігається, завдяки тому, що натуральний і некислий.
Рейтинг:
Вітамін С
П’ється легко, не кислий, натуральний і корисний, рекомендую.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Eclectic Institute, Хелониас, 2 рідкі унції (60 мл) Рейтинг:* Виробник:*Eclectic Institute Код Товару:*ECL-38841 Код UPC:*023363388417 Кількість:*2 fl oz (60 ml) MSRP:*$23.40 Наша ціна:*$15.79 Ви екон...
Thorne Research, Комплекс вітамінів групи B №6, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*Thorne Research Код Товару:*THR-10603 Код UPC:*693749106036 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$18.06 Наша ціна:*$18.05 Ви економит...
Vital Earth Minerals, Комплекс мінералів Fulvic, харчова добавка з іонами і мінералами, 32 рідких ун... Рейтинг:* Виробник:*Vital Earth Minerals Код Товару:*VEM-00001 Код UPC:*855748000016 Кількість:*32 fl oz (946 ml) MSRP:*$34.59 Наша ціна:*$26.54 Ви ...
Solgar, Супер ГЛК, Масло бурачника, Комплекс для підтримки жіночого здоров’я, 300 мг, 60 гельо... Рейтинг:* Виробник:*Solgar Код Товару:*SOL-02676 Код UPC:*033984026766 Кількість:*60 Softgels MSRP:*$24.90 Наша ціна:*$19.92 Ви економите:*$4.98 (20...
Eclectic Institute, Часник, 550 мг, 120 вегетаріанських капсул без ГМО... Рейтинг:* Виробник:*Eclectic Institute Код Товару:*ECL-30044 Код UPC:*023363300440 Кількість:*120 Non-GMO Veggie Caps MSRP:*$30.60 Наша ціна:*$20.99...