Now Foods, Таурин, подвійна сила, 1000 мг, 250 Капсул

Now Foods, Таурин, подвійна сила, 1000 мг, 250 Капсул

Now Foods, Таурин, подвійна сила, 1000 мг, 250 Капсул

Рейтинг:
Виробник: Now Foods
Код Товару: NOW-00143
Код UPC: 733739001436
Кількість: 250 Capsules
MSRP: $25.99
Наша ціна: $14.61
Ви економите: $11.38 (44%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Здоров’я Нервової системи
  • Підтримує Спокійний Настрій
  • Сертифікат Якості GMP
  • Харчова добавка

У NOW Double Strength Taurine вдвічі більше Таурину (1000 мг), ніж у наш звичайному енергетиці (500 мг). Таурин – амінокислота, яка не використовується в синтезі білка, але вільно присутня в більшості тканин, особливо в нервовій системі. Таурин важливий для формування жовчних солей, стабілізації клітинної мембрани і здоров’я очей. Крім того, він відіграє вирішальну роль у модуляції активності нейромедіатора і має яскраво виражений релаксуючий ефект.

Рекомендації по Застосуванню

В якості харчової добавки приймайте по 1 капсулі 1 – 2 рази на день з соком або водою, переважно між принятиями їжі. Особливо ефективний у комбінації з NOW Магній, Калієвий Аспартат і B-6.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Now Foods, Таурин, подвійна сила, 1000 мг, 250 Капсул

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Рейтинг:
антигипертонический набір
Замовляю вже другий раз для мами комплект антигипертонический )). Після гіпертонічного кризу перерила інтернет, щоб розібратися в причинах і як допомогти – і ось на сайті для гіпертоніків знайшла рекомендації про необхідність приймати риб’ячий жир, таурин і магній(цитрат магнію) – все це я замовляла тут же. Так ось уже півроку як тиск нормалізувався, бувають скачки дуже рідко, але про швидку забули. Тиск поступово знижується і вже знижує дозування основних засобів (у неї лозап)і т. п. Рекомендую – оптимально за ціною і якістю саме цей препарат (я довго студіювала відкликання, обирала). Мама дуже задоволена ))
Рейтинг:
Універсальний солдат!
Таурин є вкрай важливим учасником внутрішньоклітинного метаболізму у людини і тварин. Але якщо тварини здатні синтезувати його самостійно, то людина практично позбавлений такої можливості через деякій ферментної недостатності. Тому єдиним джерелом цієї найважливішої кислоти для нас є тваринна їжа або харчові добавки. Джерелом таурину №1 є морепродукти. Японський Інститут Розвитку світового охорони здоров’я провела масштабне дослідження ролі таурину в запобіганні розвитку ішемічної хвороби серця. Було встановлено, що постійний і достатній рівень цієї кислоти в раціоні скорочує ризик розвитку захворювань серця і судин на 59%. Дія цієї речовини поширюється практично на всі системи і органи нашого тіла, ймовірно, тому залежність здоров’я від його наявності в їжі так велика. Таурин захищає мембрани клітин від ушкодження, поліпшує їх фільтраційну функцію, значно поліпшує текучість крові, перешкоджає тромбоутворенню. У великій кількості це речовина накопичується в тканинах серцевого м’яза і робить позитивний вплив на її скоротливість. Крім того, таурин бере участь в метаболізмі глюкози, покращує чутливість клітин до інсуліну, тим самим знижуючи рівень цукру в крові. Таурин має значний вплив на здоров’я сітківки і судин очей, покращує жовчний обмін, т. к. перешкоджає згущення і застою жовчі. Таким чином, він робить позитивний вплив на травлення. Моя сім’я застосовує таурин вже майже рік у дозі 1000 мг. на добу. За цей час було помічено його очевидний вплив на зменшення «серцевих» набряків. Вже кілька місяців ніяк себе не проявляє панкреатит, хоча, за минулі 10-15 років він відчувався постійно в тій або іншій мірі. За відчуттями стали менше втомлюватися очі, і абсолютно точно пішла вечірня почервоніння і відчуття піску. Вдалося знизити цукор крові натще з 7,2 ммоль до 5,3 – 5.6 ммоль.
Враховуючи, що міжнародні дослідження виявили вкрай низький вміст таурину в плазмі крові росіян (127мкмоль/добу) у порівнянні з японцями і європейцями(1590 мкмоль/добу), ймовірно, варто розглядати цю харчову добавку, як одну з найбільш ефективних і універсальних для всього організму в цілому.
P. S. Багато корисної інформації про найефективніші препарати і нові відкриття в медицині в моєму блозі. Перехід під фото на особистій сторінці . Якщо вважаєте корисним, натисніть ТАК. Спасибі!
Рейтинг:
Працює!!!
Приймаємо разом з гліцином на ніч. Добре засипаємо,спимо спокійно. Чоловік практично перестав уві сні “смикатися”)))) добре діє на нервову систему!
Рейтинг:
Таурин “подвійна енергія”
Мені 45. Замовляла чоловікові в тандемі з магнієм, а собі як сечогінний. Як сечогінний засіб не спрацювало ні в якій дозуванні (мабуть причина моїх набряків інша), а от як “енерджайзер” цей тауринчик реально крут: брала і приймаю в дозі 1 капсула на день ( у кого вага більше 60 кг потрібно більше). Концентрація уваги, пам’ять, значно зростає, крутишся цілий день, як дзига і сил вистачає (без нього млява, сонна, думки складно зібрати ). Щодо нормалізації тиску, занадто мало часу пройшло і я зробила висновок, що дозування йому треба збільшити, так як він у мене більше 100 кг. Однозначно буду замовляти ще.
Рейтинг:
швидка відміняється!!!
допиваю і буду замовляти ще!!! брала в комплекс від високово тиску, страждаю дуже давно.Завдяки сайту дізналася,що для гіпертоніків треба приймати риб’ячий жир, таурин і магній(цитрат магнію) – все це я замовляла тут же. Так ось уже півроку як тиск нормалізувався, бувають скачки дуже рідко, але про швидку забули. Рекомендую – оптимально за ціною і якістю саме цей препарат (я довго студіювала відкликання, обирала). дуже задоволена!!!! як кажуть у нас в Одесі – будьте і ви нам здорові!!!
Рейтинг:
Хороший препарат
Таурин міститься в багатьох предтренировочных препаратах спортхарчування.
Купила велику дозування після 500 мг, яких здалося мені недостатніми.
Ефект є, вода з організму виходить добре, без різкого зниження артеріального тиску, без виведення кальцію. Про прилив енергії не можу нічого сказати.
Використовую постійно, тк приймаю гормональні.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Хочете заощадити ще більше?
href=”https://i-recommend.club/clearance”>Натисніть тут, щоб подивитися наш розділ “Розпродаж” і заощадьте до 60% від наших і так низьких цін!

Related products

Hyland’s, 4 Kids Allergy Relief, 125 швидкорозчинних таблеток Рейтинг:* Виробник:*Hyland's Код Товару:*HYL-31631 Код UPC:*354973316317 Кількість:*125 Quick-Dissolving Tablets MSRP:*$7.59 Наша ціна:*$6.49 Ви...
Fungi Perfecti, Host Defense, Спрей Myco Shield, імунна підтримка, кориця, 1 рідка унція (30 мл)... Рейтинг:* Виробник:*Fungi Perfecti Код Товару:*FPI-05781 Код UPC:*633422057811 Кількість:*1 fl oz (30 ml) MSRP:*$19.95 Наша ціна:*$14.96 Ви економит...
Nature’s Way, Хлорофреш, Концентрат хлорофілу, 90 гельових капсул... Рейтинг:* Виробник:*Nature's Way Код Товару:*NWY-03550 Код UPC:*358008035501 Кількість:*90 Softgels MSRP:*$14.99 Наша ціна:*$11.14 Ви економите:...
Nature’s Herbs, Каскара Саграда – кора, 100 капсул Рейтинг:* Виробник:*Nature's Herbs Код Товару:*NHB-81039 Код UPC:*041954810390 Кількість:*100 Capsules MSRP:*$16.89 Наша ціна:*$9.28 Ви економит...
Frontier Natural Products, Органічна ваніль, без спирту, 2 рідких унції (59 мл)... Рейтинг:* Виробник:*Frontier Natural Products Код Товару:*FRO-23190 Код UPC:*089836231901 Кількість:*2 fl oz (59 ml) MSRP:*$7.39 Наша ціна:*$6.08 Ви...